Солскјер ќе има проблем да состави тим за гостувањето во Сан Себастијан

Кавани и Ван де Бек не отпатуваа за Шпанија, додека уште двајца играчи се неизвесни во пресрет на мечот против Сосиедад.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *