Солскјер почна да ги мери играчите – Гомеш е низок и многу навреден, па ќе си оди од Манчестер јунајтед

Менаџерот на „црвените ѓаволи“ го навредил младиот играч, кој е висок само 161 сантиметар, па разделбата е на повидок.

Слични вести...