Спартанците сигурни на стартот од евроквалификациите

Одбојкарите со мала задршка ја надиграа селекцијата на БиХ.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *