Спектакл што ќе го паметат – Навивачите ги изненадија дамите на Хамарби и АИК, падна и рекорд во Шведска (Видео)

Дербито се играше во прекрасен амбиент и рекордни 18.500 гледачи

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *