Специјален сингл на Sport Life: Јуве доби шанса да му се реваншира на Лацио (Фото)

За првиот меч помеѓу Јувентус и Лацио од полуфиналето на фудбалскиот Куп на Италија имате богат избор на игри на кои може да се обложите во Sport Life благодарение на Специјалниот сингл.

Може да се обложите на прв стрелец, стрелец во текот на мечот, повеќекратен стрелец или дека ќе има автогол. Само пред три дена овие два тима се сретнаа во Рим, тогаш, во лигашки меч, победи Лацио со 1-0 со гол на Марушиќ во 93-тата минута.

Специјалот на Sport Life е место каде што може да се најдат и други нестандардни игри, како на пример: дали прво ќе има аут, фаул, голаут, корнер, офсајд или гол.

Имате опции и за обложување на начин на прв гол, кој тим ќе го има првиот корнер, жолт картон, пенал, прва замена, итн.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име тука

- Оглас -

Најнови вести