Специјалец од војската на САД стана жена и влезе во ММА рингот (Видео)

Многумина сметаат дека не треба да се бори со жени затоа што има предност.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *