Специјалниот и новиот тренер на шампионот се „печени“ за први откази во Серија А

Делио Роси со свои предвидувања околу тоа кој од стратезите во Калчото нема да издржат долго време.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *