Спонзорот на Ѓоковиќ се залета, на ден пред финалето му ја честиташе титулата (фото)

Компанијата за спортска опрема со гаф на денот

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *