Според прогнозерите, Сити ќе го прегази Арсенал

Мнозинството прогнозери се потпреа на неверојатната победничка низа на Граѓаните која засега стои на 17 победи во сите натпреварувања.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *