Спортинг ќе го прекине „кошмарот“ против екипа која се бори за опстанок

Освен дуелот во Лигата на шампионите, денеска се играат уште неколку интересни средби.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *