Спортот пишува неверојатни приказни – Бара да му ја ампутираат ногата за да биде олимпиец

Џорџ Бејтс ќе ризикува многу само за да учествува на параолимписките игри во Токио следната година.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *