Србин не успеа да му помогне на Новак, Медведев чекор поблиску до првото место на АТП

Русинот засега победува според планот во Индијан Велс, следна пречка му е Бугаринот Димитров.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *