„Старата дама“ сардисана од проблеми – Против Ајакс не игра и Спинацола

Кристијано Роналдо нема да се рехабилитира навреме за првиот меч со Ајакс во Лигата на шампионите, а Јувентус има и нов проблем.

Слични вести...