Стартни постави: Депај и Левандовски се подготвени за ново гол-шоу

Двајцата предводници во нападот и вечерва ќе играат за гол повеќе.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *