Стелоне си го пофали капитенот: Несторовски е предатор

Тренерот на Палермо посебно го истакна нашиот репрезентативец како движечка сила на Палермо по многу важната победа на гости кај Беневенто.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *