Стен во девет пози покажа како му поминуваат деновите во карантин (видео)

Дневната рутина му содржи играње видеоигри, дремење и гледање серии.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *