Страотна сообраќајна несреќа на екситалијански репрезентативец – Автомобилот е крш, фудбалерот преживеа (Фото)

При голема брзина излета од автомобилот и иако има тешки повреди, се наоѓа надвор од животна опасност.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *