Страшен гол на Ворд-Прауз, го совлада и го повреди Де Хеа (Видео)

Мајсторот за слободни удари од Саутемтпон постигна фантастичен гол, а чуварот на мрежата на Манчестер јунајтед беше немоќен

Слични вести...