Страшен меч на „Бај арена“ – Луди пресврти со 7 гола, завршниот збор го имаше Халанд (Видео)

Борусија Дортмунд го победи Баер во Леверкузен со 4:3 на меч на кој домаќините трипати водеа, но не успеаја да го сопрат норвешкото чудо

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *