Силекс го урна бедемот на Струга, кратовци ќе играат за пехарот во купот против Академија Пандев

Стоперот Каракамишев погоди во 81-вата минута за голема победа на гостите и финале на 19 мај против струмичани.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *