Суарес се повреди на тренинг, Атлетико неколку недели ќе биде без првиот стрелец

Проблем за Јорганџиите во важен период од сезоната.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *