Супер потег на навивачите на Фенербахче како помош за настраданите во Елазиг (Видео)

Во финишот на дербито против Басакшехир симпатизерите на домашниот тим фрлаа шалови и капи на теренот за да им се помогне на настраданите во земјотресот во Елазиг

Слични вести...