Супер тип во знакот на понежниот пол – Тениската дама од Чешка ја предводи листата со фаворити (Фото)

Во денешната понуда стандардно има 16 натпревари од различни спортови, а Каролина Плишкова е топ-фаворит со коефициент од 1.36 за победа против Магдалена Фрех

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *