Светците сега сами ѝ го нудат Нејмар на Барса: Бараат пари плус новата сензација

Прашањето е дали Каталонците ќе се фатат на оваа мамка?!

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *