Свјатек беспрекорно се пласира во четвртфиналето на Ролан Гарос (видео)

Бранителката на ОП на Франција уште не знае за загубен сет.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *