Тампа беј се уплаши од здивената Минесота, Сан Хозе го „згази“ Монтреал

Возбудлива ноќ во хокејарската лига на САД и Канада, се одиграа 11 натпревари.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *