Тажно: таткото на Аке починал неколку минути откако син му ја отвори голеадата на Сити – Лајпциг

Холанѓанецот даде гол за 1-0 и се радуваше, не знаеше каква лоша вест ќе добие малку подоцна.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *