Лавината од Колорадо урива се пред себе, ноќеска ќе запише одлична десетка

Авеланш успеа да го декласира прекланскиот шампион Сент Луис со 4:0 и е фаворит за десеттата победа по ред, ноќеска против Лас Вегас

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *