Тенисерки за малку ќе се испотепаа на терен (Видео)

Да не беше присебноста на главниот судија, ќе имаше многу повеќе од само тениски дуел

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *