Тежок удар за Шведска: Кулушевски е позитивен на ковид-19

Младата шведска ѕвезда нема да настапи против Црвента фурија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *