Точно 30 години од хаосот на „Максимир“ кој го најави распадот на СФР Југославија (Видео)

Приказна за никогаш неодиграниот меч меѓу Динамо и Црвена ѕвезда.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *