Тодоров со две нови имиња во ростерот за дуелот против Русија

Ефремовски и Бакоч на местото од Митревски и Симиќ.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *