Тони Надал ги насмеа сите со предлогот до Ѓоковиќ и Федерер

Чичкото на Рафаел Надал посака нешто што нема да се оствари во скоро време.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *