Торес ќе паузира шест недели

Манчестер сити до крајот на ноември ќе биде без шпанскиот репрезентативец.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *