Му се потсмеваа поради уплав од ковид-19, сега го слават како јунак во Торино (Видео)

Вирален хит беше видеото со тестирањето за корона-вирус, а вечерва со прв гол во кариерата за Биковите донесе златна победа против Парма.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *