Торонто го задржа најдобриот тренер во НБА-лигата

Нурс се согласи на повеќегодишен договор со актуелниот првак.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *