Тоше Зафиров во ритамот на „Ој, Вардаре македонски“ стигна до блескаво злато (Видео)

Нашиот бодибилдер го освои првото место на натпреварувањето „Будимпешта про“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *