Тошевски не го спаси Ростов, Макаби Хаифа ги чека Тотенхем или Шкендија во плејоф-финале (Видео)

Нашиот младински репрезентативец дебитираше на евросцената за новиот клуб, одигра десетина минути, но Ростов испадна.

Слични вести...