Тотенхем броеше до пет и го доби најмладиот стрелец во клупската историја (видео)

Мурињо му даде шанса на 16-годишниот Девин и не погреши.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *