Тотенхем на Реал му бара 350 милиони евра за Хари Кејн

Под овие услови Кралскиот клуб сигурно нема да се сложи за трансфер

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *