Трчаат како навиени – Сити едвај за 200 метри и со играч фора го урна рекордот на Алиоски и соиграчите

Лидс на 30 меча по ред имаше подолга километража од ривалите, а со голема победа го означија и прекинот на необичниот рекорд.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *