Треба да е „чиста двојка“: Вардар има осум победи во последните девет меча со Загреб

Македонскиот ракометен првак вечерва го игра првиот меч од осминафиналето во ЛШ

Слични вести...

1 Response

  1. 23.03.2019

    […] на шампиони и сега се надеваат на сличен резултат. Вардар победи на осум од последните девет меѓусебни ср… но „црвено-црните“ на теренот треба тоа да го […]