Требаше да биде дерби – ЦСКА ја растури забавата во Атина

Армејците го декласираа ПАО со 31 поен разлика.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *