Тренерот на европскиот првак откри колкави се шансите на екипите да ја освојат ЛШ

Томас Тухел минатата сезона направи чудо со Челзи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *