Тричковски е како хит серија – Петта сезона по ред дава најмалку 10 гола (Видео)

Нашиот репрезентативец и денеска беше стрелец за АЕК Ларнака и стигна до двоцифрен број голови петти пат во низа во кипарското првенство.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *