Центрите доминираат во мини-преодниот рок – Вучевиќ се пресели во Чикаго, Мекги е нов член на Денвер

Популарните Бикови направија одлична трампа со Орландо, а Јокиќ добива солидна замена кај Нагетс

Слични вести...