Турчин кој играл за Леверкузен, Фенербахче и Бешикташ обвинет за ладнокрвно убиство

Причина за убиството е „пречка во сообраќајот“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *