Турски фудбалери јадеа банани и урми покрај теренот за време на натпревар (Видео)

Во тек се рамазанските пости, на спортистите им е особено тешко да не пијат ништо, а се потат.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *