У-19: Минимален пораз за Македонија на гостувањето кај Бугарија

Продолжува лошата серија на нашите млади репрезентативци против источниот сосед.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *