Убав винер против Квинер за Андонова и Барселона

Најдобрата македонска фудбалерка играше од 77-мата минута за каталонскиот гигант, а Барса по победата од 3-0 вечерва е многу блиску до настап во полуфиналето на Лигата на шампионите.

Слични вести...